You are viewing the results for Wasa Footballcup 2019. View the current results for Wasa Footballcup 2020 here.

Boys 9

Alla lagen i B9 Group A



Games

Show referees
  Nbr Time Arena Group Home team Result  Away team    
05009100 Fri 05/07 09:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Limbazi Sal...a sp.school 1 - 3 LUJA Sininen    
05009200 Fri 05/07 09:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A I-JBK P10 4 - 3 Tervarit-j ...10 Punainen    
05009400 Fri 05/07 09:00 Fri 05/07 MTV 4b B9 Grp A VPS-j raita 4 - 5 VIFK Vit    
05009301 Fri 05/07 09:40 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Liki pallokarhut P10 3 - 1 SJK-j valko    
05009202 Fri 05/07 10:20 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A FC KOMU Gul 3 - 4 Solf IK    
05009302 Fri 05/07 10:20 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j 2 - 3 VIFK Blå    
05009103 Fri 05/07 11:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A SIF 3 - 4 VIFK Vit    
05009303 Fri 05/07 11:00 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Limbazi Sal...a sp.school 3 - 2 BK-48 Gula    
05009403 Fri 05/07 11:00 Fri 05/07 MTV 4b B9 Grp A FC KOMU Svart 7 - 5 I-JBK P10    
05009204 Fri 05/07 11:40 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VPS-j raita 8 - 3 Norrvalla FF NFF BLÅ    
05009105 Fri 05/07 12:20 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A SJK-j musta 6 - 1 VPS-j valkoinen    
05009205 Fri 05/07 12:20 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A Tervarit-j ...0 Valkoinen 5 - 6 VPS-j musta    
05009305 Fri 05/07 12:20 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Norrvalla FF NFF GUL 9 - 1 Malax IF    
05009405 Fri 05/07 12:20 Fri 05/07 MTV 4b B9 Grp A FC Kuffen P2010 blå 2 - 21 FS Metta 1    
05009106 Fri 05/07 13:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A LUJA Valkoinen 2 - 4 FC Kuffen P2010    
05009206 Fri 05/07 13:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A FC KOMU Smedsby 0 - 3 BK-48 Blåa    
05009306 Fri 05/07 13:00 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VIFK Svart 2 - 4 SJK-j kulta    
05009406 Fri 05/07 13:00 Fri 05/07 MTV 4b B9 Grp A VPS-j valkomusta 5 - 10 FS Metta 2    
05009107 Fri 05/07 13:40 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VIFK Blå 4 - 0 Liki pallokarhut P10    
05009407 Fri 05/07 13:40 Fri 05/07 MTV 4b B9 Grp A Ilves 6 - 7 VPS-j 1924    
05009108 Fri 05/07 14:20 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Tervarit-j ...0 Valkoinen 3 - 4 Norrvalla FF NFF BLÅ    
05009208 Fri 05/07 14:20 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A SIF 2 - 4 SJK-j musta    
05009308 Fri 05/07 14:20 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK-j valko 7 - 4 FC KOMU Gul    
05009408 Fri 05/07 14:20 Fri 05/07 MTV 4b B9 Grp A Tervarit-j ...10 Punainen 3 - 3 BK-48 Gula    
05009109 Fri 05/07 15:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Solf IK 0 - 13 FS Metta 1    
05009209 Fri 05/07 15:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A FS Metta 2 2 - 4 Norrvalla FF NFF GUL    
05009309 Fri 05/07 15:00 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A LUJA Valkoinen 1 - 6 FC KOMU Smedsby    
05009210 Fri 05/07 15:40 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A Ilves 5 - 4 VIFK Svart    
05009310 Fri 05/07 15:40 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A LUJA Sininen 2 - 6 SJK-j kulta    
05009211 Fri 05/07 16:20 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VPS-j 1924 8 - 2 FC KOMU Svart    
05009411 Fri 05/07 16:20 Fri 05/07 MTV 4b B9 Grp A VPS-j musta 5 - 1 FC Kuffen P2010    
05009112 Fri 05/07 17:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Malax IF 2 - 9 VPS-j valkoinen    
05009212 Fri 05/07 17:00 Fri 05/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VPS-j 9 - 0 FC Kuffen P2010 blå    
05009312 Fri 05/07 17:00 Fri 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j valkomusta 3 - 1 BK-48 Blåa    
06009200 Sat 06/07 09:00 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A FC Kuffen P2010 3 - 4 Norrvalla FF NFF GUL    
06009300 Sat 06/07 09:00 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Limbazi Sal...a sp.school 7 - 2 FC KOMU Gul    
06009400 Sat 06/07 09:00 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A SJK-j kulta 9 - 0 I-JBK P10    
06009201 Sat 06/07 09:40 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A LUJA Sininen 0 - 14 Liki pallokarhut P10    
06009301 Sat 06/07 09:40 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK-j valko 0 - 4 VIFK Blå    
06009102 Sat 06/07 10:20 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A SJK-j musta 6 - 2 BK-48 Blåa    
06009202 Sat 06/07 10:20 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VPS-j valkoinen 5 - 1 FC KOMU Smedsby    
06009402 Sat 06/07 10:20 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A SIF 7 - 9 VPS-j raita    
06009303 Sat 06/07 11:00 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j 1924 9 - 1 Limbazi Sal...a sp.school    
06009403 Sat 06/07 11:00 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A VIFK Vit 8 - 0 FC Kuffen P2010    
06009104 Sat 06/07 11:40 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Solf IK 5 - 6 Liki pallokarhut P10    
06009204 Sat 06/07 11:40 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A Tervarit-j ...10 Punainen 2 - 11 SJK-j kulta    
06009304 Sat 06/07 11:40 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Ilves 9 - 1 I-JBK P10    
06009305 Sat 06/07 12:20 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Norrvalla FF NFF BLÅ 1 - 2 BK-48 Blåa    
06009405 Sat 06/07 12:20 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A SJK-j valko 9 - 0 FC Kuffen P2010 blå    
06009106 Sat 06/07 13:00 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VPS-j valkomusta 3 - 4 Norrvalla FF NFF GUL    
06009406 Sat 06/07 13:00 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A VIFK Svart 5 - 2 VPS-j 1924    
06009107 Sat 06/07 13:40 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A BK-48 Gula 1 - 3 FC KOMU Gul    
06009207 Sat 06/07 13:40 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VIFK Vit 12 - 3 LUJA Valkoinen    
06009307 Sat 06/07 13:40 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC KOMU Svart 2 - 4 Tervarit-j ...10 Punainen    
06009108 Sat 06/07 14:20 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A FS Metta 1 16 - 0 VPS-j    
06009208 Sat 06/07 14:20 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VPS-j musta 4 - 3 SIF    
06009308 Sat 06/07 14:20 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j valkoinen 1 - 3 FS Metta 2    
06009408 Sat 06/07 14:20 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A Malax IF 2 - 4 Tervarit-j ...0 Valkoinen    
06009110 Sat 06/07 15:40 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VIFK Blå 6 - 2 FC Kuffen P2010 blå    
06009210 Sat 06/07 15:40 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A LUJA Sininen 0 - 4 VIFK Svart    
06009310 Sat 06/07 15:40 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Norrvalla FF NFF BLÅ 4 - 1 LUJA Valkoinen    
06009410 Sat 06/07 15:40 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A FC KOMU Svart 0 - 7 Ilves    
06009111 Sat 06/07 16:20 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A SJK-j musta 10 - 6 Malax IF    
06009211 Sat 06/07 16:20 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VPS-j valkomusta 4 - 1 Tervarit-j ...0 Valkoinen    
06009311 Sat 06/07 16:20 Sat 06/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC KOMU Smedsby 1 - 10 VPS-j musta    
06009411 Sat 06/07 16:20 Sat 06/07 MTV 4b B9 Grp A VPS-j raita 7 - 9 FS Metta 2    
06009112 Sat 06/07 17:00 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A FS Metta 1 10 - 1 BK-48 Gula    
06009212 Sat 06/07 17:00 Sat 06/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A Solf IK 3 - 2 VPS-j    
07009200 Sun 07/07 09:00 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A FS Metta 2 10 - 2 LUJA Valkoinen    
07009300 Sun 07/07 09:00 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC KOMU Gul 1 - 10 FS Metta 1    
07009400 Sun 07/07 09:00 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A I-JBK P10 2 - 3 VIFK Blå    
07009201 Sun 07/07 09:40 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A VPS-j musta 1 - 6 VIFK Vit    
07009102 Sun 07/07 10:20 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A BK-48 Blåa 3 - 1 Malax IF    
07009202 Sun 07/07 10:20 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A Tervarit-j ...10 Punainen 2 - 2 Limbazi Sal...a sp.school    
07009302 Sun 07/07 10:20 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j valkoinen 0 - 2 FC Kuffen P2010    
07009402 Sun 07/07 10:20 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A Norrvalla FF NFF GUL 0 - 1 SJK-j musta    
07009203 Sun 07/07 11:00 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A FS Metta 1 13 - 1 SJK-j valko    
07009303 Sun 07/07 11:00 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK-j kulta 0 - 6 VPS-j    
07009403 Sun 07/07 11:00 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A VPS-j 1924 8 - 4 I-JBK P10    
07009304 Sun 07/07 11:40 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC Kuffen P2010 blå 0 - 9 Liki pallokarhut P10    
07009305 Sun 07/07 12:20 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FS Metta 2 12 - 0 BK-48 Blåa    
07009405 Sun 07/07 12:20 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A VPS-j raita 8 - 1 FC Kuffen P2010    
07009106 Sun 07/07 13:00 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VIFK Svart 10 - 0 Tervarit-j ...10 Punainen    
07009206 Sun 07/07 13:00 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A BK-48 Gula 2 - 4 SJK-j valko    
07009306 Sun 07/07 13:00 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A LUJA Sininen 5 - 5 VPS-j 1924    
07009406 Sun 07/07 13:00 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A FC KOMU Smedsby 2 - 4 Norrvalla FF NFF GUL    
07009107 Sun 07/07 13:40 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Tervarit-j ...0 Valkoinen 0 - 4 VIFK Vit    
07009207 Sun 07/07 13:40 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A SJK-j kulta 7 - 2 FC KOMU Svart    
07009407 Sun 07/07 13:40 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A Limbazi Sal...a sp.school 2 - 1 Solf IK    
07009108 Sun 07/07 14:20 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VPS-j valkoinen 2 - 6 SIF    
07009408 Sun 07/07 14:20 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A Norrvalla FF NFF BLÅ 0 - 1 VPS-j musta    
07009109 Sun 07/07 15:00 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A FC Kuffen P2010 blå 0 - 2 FC KOMU Gul    
07009309 Sun 07/07 15:00 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A LUJA Valkoinen 1 - 9 VPS-j valkomusta    
07009409 Sun 07/07 15:00 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A Ilves 2 - 2 LUJA Sininen    
07009110 Sun 07/07 15:40 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Malax IF 3 - 13 VPS-j raita    
07009210 Sun 07/07 15:40 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A FC KOMU Svart 2 - 9 VIFK Svart    
07009310 Sun 07/07 15:40 Sun 07/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VIFK Blå 6 - 1 Solf IK    
07009410 Sun 07/07 15:40 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A Tervarit-j ...0 Valkoinen 3 - 1 FC KOMU Smedsby    
07009111 Sun 07/07 16:20 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A SIF 4 - 2 Norrvalla FF NFF BLÅ    
07009112 Sun 07/07 17:00 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A BK-48 Gula 0 - 5 Ilves    
07009212 Sun 07/07 17:00 Sun 07/07 Lilla Ehnvallen B B9 Grp A SJK-j musta 2 - 1 VPS-j valkomusta    
07009412 Sun 07/07 17:00 Sun 07/07 MTV 4b B9 Grp A VPS-j 2 - 2 Liki pallokarhut P10    
Visitvasa Käyttöauto Wasatrade Lähitapiola - Lokaltapiola JNT Vasa stad Pelican Rouge Smile-henkilöstöpalvelut Wasaline Sia Glass Hartwall Fazer Vaasan Erotuomarikerho Vaasan Sähkö - Vasa elektriska Tropiclandia Multitronic Halmesmäki Yrkesakademin