Siste resultat

Wasa Footballcup 2020 begynner
Slutt
3/7
4/7
5/7

Finals

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
05005300 sø 05/07 11:00 sø 05/07 MTV 10 (ZONE BLUE AREA1) B10 1-8 Finale VIFK Blå 1 - 2 VPS-j Valkoinen    
05005301 sø 05/07 12:00 sø 05/07 MTV 10 (ZONE BLUE AREA1) B11 1-4 Finale VPS-j Musta 3 - 0 FF Jaro röd    
05005303 sø 05/07 14:00 sø 05/07 MTV 10 (ZONE BLUE AREA1) B12 Playoff A Finale VPS Raita 7 - 1 IK Myran    
05005305 sø 05/07 16:00 sø 05/07 MTV 10 (ZONE BLUE AREA1) G10 1-8 Finale FC Sport-j 1 - 2 VIFK F/T10    
05005302 sø 05/07 13:00 sø 05/07 MTV 10 (ZONE BLUE AREA1) G11 Playoff A Finale VIFK 2 - 1 FC Sport-j punainen    
05008505 sø 05/07 14:00 sø 05/07 Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 2 G12 Playoff A Finale Sundom IF F08/09 1 - 0 FC Sport-j Punainen    
05005304 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 10 (ZONE BLUE AREA1) G13 1-8 Finale BK-48 BK-Hoppet-Sif 2 - 3 VIFK    
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
05008508 sø 05/07 17:00 sø 05/07 Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 2 G13 7:9 7:9 Norrvalla FF NFFBlå 0 - 0 Norrvalla FF NFFGul    
05003907 sø 05/07 16:00 sø 05/07 MTV 3 (ZONE ORANGE AREA2) B8 Plj A BK-48 Gul 0 - 3 VIFK White    
05006607 sø 05/07 16:00 sø 05/07 MTV 15 (ZONE ORANGE AREA2) B7 Plj A VPS-j 2 4 - 3 SJK-j oranssi    
05007404 sø 05/07 16:00 sø 05/07 Fennia Arena 1 (ZONE GREEN AREA3) G10 1-8 Bronsekamp Norrvalla FF F10/11 0 - 2 BK-48    
05007503 sø 05/07 16:00 sø 05/07 Fennia Arena 2 (ZONE GREEN AREA3) G10 7:9 I-JBK 0 - 2 FC Kuffen F10-11    
05008407 sø 05/07 16:00 sø 05/07 Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 1 G13 1-8 Bronsekamp FC Sport-j pun. 1 - 0 P FC KOMU    
05008507 sø 05/07 16:00 sø 05/07 Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 2 G12 Playoff B 7-8 Solf IK 1 - 0 VPS-j    
05008907 sø 05/07 16:00 sø 05/07 MTV 2b (ZONE ORANGE AREA2) G8 Plj A FC Sport-j PUNAINEN 5 - 2 BK-48 Blå    
05009106 sø 05/07 16:00 sø 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) G9 Plj A FC Sport-j 2 - 2 BK-48 BK-Gul    
05009307 sø 05/07 16:00 sø 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Plj A VPS-j 1924 5 - 1 SJK (-12) musta    
05009807 sø 05/07 16:00 sø 05/07 MTV 5 a (ZONE ORANGE AREA2) B8 Plj A VIFK Black 2 - 7 VPS-j 1    
05003706 sø 05/07 15:30 sø 05/07 MTV 1 (ZONE ORANGE AREA2) G11 Playoff B 5-6 SeMi 2 - 0 FC Sport-j valkoinen    
05008606 sø 05/07 15:30 sø 05/07 Variska Tekonurmi 1 B11 13:15 Solf IK 2 - 1 I-JBK P09 Blå    
05008804 sø 05/07 15:30 sø 05/07 MTV 2a (ZONE ORANGE AREA2) G7 Plj A FC Sport-j valkoinen 2 - 2 FC Sport-j punainen    
05003906 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 3 (ZONE ORANGE AREA2) B8 Plj A FC KOMU 2 - 2 VPS-j 3    
05005605 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 8a (ZONE BLUE AREA1) B10 9:13 SJK musta 3 - 1 FC KOMU gul    
05005906 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 9a (ZONE BLUE AREA1) B10 9:13 Sporting Kristina 1 - 2 VIFK Svart    
05006506 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 14 (ZONE ORANGE AREA2) B7 Plj A BK-48 2 - 4 SJK-j kulta    
05006606 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 15 (ZONE ORANGE AREA2) B7 Plj A I-JBK Vit 6 - 3 IK Myran    
05008406 sø 05/07 15:00 sø 05/07 Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 1 G13 7:9 7:9 VPS-j 5 - 1 Norrvalla FF NFFGul    
05008506 sø 05/07 15:00 sø 05/07 Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 2 G12 Playoff B 5-6 PeFF 0 - 2 BK-48    
05008706 sø 05/07 15:00 sø 05/07 Variska Tekonurmi 2 B11 9-12 9-10 I-JBK P09 Vit 2 - 1 FC KIISTO    
05008906 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 2b (ZONE ORANGE AREA2) G8 Plj A I-JBK 4 - 1 VPS-j    
05009105 sø 05/07 15:00 sø 05/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) G9 Plj A SeMi Sininen 5 - 6 SeMi Valkoinen    
05009306 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Plj A FC Kuffen Vit 6 - 0 I-JBK    
05009806 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 5 a (ZONE ORANGE AREA2) B8 Plj A I-JBK BLÅ 10 - 2 VPS-j 4    
05010006 sø 05/07 15:00 sø 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Plj A VPS-j Valkoinen 4 - 4 SJK (-12) kulta    
05003705 sø 05/07 14:30 sø 05/07 MTV 1 (ZONE ORANGE AREA2) G11 Playoff B 7-8 I-JBK 2 - 1 FC Kuffen    
05008803 sø 05/07 14:30 sø 05/07 MTV 2a (ZONE ORANGE AREA2) G7 Plj A BK-48 blå 3 - 0 BK-48 gul    
05003905 sø 05/07 14:00 sø 05/07 MTV 3 (ZONE ORANGE AREA2) B8 Plj A Solf IK 3 - 2 SJK oranssi    
05005905 sø 05/07 14:00 sø 05/07 MTV 9a (ZONE BLUE AREA1) B10 14:16 SJK 2011 musta 2 - 1 Ilmajoen kisailijat IK 1    
05006302 sø 05/07 14:00 sø 05/07 MTV 12 (ZONE BLUE AREA1) B12 Playoff A Bronsekamp VIFK White 1 - 3 VPS Musta    
05006505 sø 05/07 14:00 sø 05/07 MTV 14 (ZONE ORANGE AREA2) B7 Plj A FC KOMU 1 - 8 SJK-j musta    
05006605 sø 05/07 14:00 sø 05/07 MTV 15 (ZONE ORANGE AREA2) B7 Plj A VIFK Vit 2 - 5 VPS-j 4    
Visitvasa Käyttöauto Wasatrade Lähitapiola - Lokaltapiola JNT Vasa stad Pelican Rouge Smile-henkilöstöpalvelut Wasaline Sia Glass Hartwall Fazer Vaasan Erotuomarikerho Vaasan Sähkö - Vasa elektriska Tropiclandia Multitronic Halmesmäki Yrkesakademin