Boys 9

Group A



Games

Show referees
  Nro Aika Areena Group Kotijoukkue Result  Vierasjoukkue    
03009300 pe 03/07 10:00 pe 03/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC Kuffen Vit 6 - 0 SJK valkoinen    
03010000 pe 03/07 10:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK (-12) musta 2 - 5 VPS-j Raita    
03009301 pe 03/07 11:00 pe 03/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VIFK -BLÅ 4 - 4 FC Kuffen Blå    
03010001 pe 03/07 11:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Norrvalla FF 2 - 3 VPS-j 1924    
03009302 pe 03/07 12:00 pe 03/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A BK-48 3 - 3 VPS-j Musta    
03010002 pe 03/07 12:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VIFK -SVART 9 - 2 SJK (-12) kulta    
03009303 pe 03/07 13:00 pe 03/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC Kuffen Vit 2 - 2 Ilmajoen Kisailijat IK    
03010003 pe 03/07 13:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A I-JBK 4 - 1 SJK valkoinen    
03009304 pe 03/07 14:00 pe 03/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK (-12) kulta 5 - 10 VPS-j Raita    
03010004 pe 03/07 14:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC Kuffen Blå 4 - 6 VPS-j Valkoinen    
03009305 pe 03/07 15:00 pe 03/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j 1924 3 - 4 VIFK -BLÅ    
03010005 pe 03/07 15:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK (-12) musta 2 - 7 VIFK -SVART    
03009306 pe 03/07 16:00 pe 03/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Ilmajoen Kisailijat IK 2 - 0 BK-48    
03010006 pe 03/07 16:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Norrvalla FF 2 - 6 VPS-j Valkoinen    
03010007 pe 03/07 17:00 pe 03/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j Musta 5 - 2 I-JBK    
04009100 la 04/07 09:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VPS-j 1924 1 - 4 FC Kuffen Vit    
04010000 la 04/07 09:00 la 04/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A BK-48 2 - 5 VPS-j Valkoinen    
04009101 la 04/07 10:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A FC Kuffen Blå 9 - 4 SJK (-12) kulta    
04010001 la 04/07 10:00 la 04/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK valkoinen 1 - 7 VIFK -SVART    
04009102 la 04/07 11:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VPS-j Raita 4 - 1 I-JBK    
04010002 la 04/07 11:00 la 04/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK (-12) musta 2 - 2 VPS-j Musta    
04009103 la 04/07 12:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VIFK -BLÅ 11 - 1 BK-48    
04010003 la 04/07 12:00 la 04/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VIFK -SVART 5 - 3 Norrvalla FF    
04009104 la 04/07 13:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A SJK (-12) musta 2 - 8 Ilmajoen Kisailijat IK    
04010004 la 04/07 13:00 la 04/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j Musta 5 - 3 FC Kuffen Blå    
04009105 la 04/07 14:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A SJK (-12) kulta 2 - 5 Norrvalla FF    
04010005 la 04/07 14:00 la 04/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j 1924 6 - 1 I-JBK    
04009106 la 04/07 15:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A VPS-j Valkoinen 10 - 5 SJK valkoinen    
04010006 la 04/07 15:00 la 04/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC Kuffen Vit 2 - 4 VIFK -BLÅ    
04009107 la 04/07 16:00 la 04/07 Lilla Ehnvallen A (ZONE GREEN AREA3) B9 Grp A Ilmajoen Kisailijat IK 5 - 2 VPS-j Raita    
05009300 su 05/07 09:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j Valkoinen 0 - 12 VIFK -BLÅ    
05010000 su 05/07 09:00 su 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VIFK -SVART 8 - 0 VPS-j Raita    
05009301 su 05/07 10:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j Musta 2 - 3 Ilmajoen Kisailijat IK    
05010001 su 05/07 10:00 su 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A BK-48 3 - 1 SJK valkoinen    
05009302 su 05/07 11:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK (-12) kulta 2 - 5 VPS-j 1924    
05010002 su 05/07 11:00 su 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A SJK (-12) musta 3 - 4 FC Kuffen Blå    
05009303 su 05/07 12:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A I-JBK 3 - 6 VIFK -BLÅ    
05010003 su 05/07 12:00 su 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Norrvalla FF 4 - 2 BK-48    
05009304 su 05/07 13:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j Musta 9 - 2 SJK valkoinen    
05010004 su 05/07 13:00 su 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j Raita 0 - 4 FC Kuffen Vit    
05009305 su 05/07 14:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A Ilmajoen Kisailijat IK 8 - 0 Norrvalla FF    
05010005 su 05/07 14:00 su 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC Kuffen Blå 4 - 3 VIFK -SVART    
05009306 su 05/07 15:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A FC Kuffen Vit 6 - 0 I-JBK    
05010006 su 05/07 15:00 su 05/07 MTV 6 a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j Valkoinen 4 - 4 SJK (-12) kulta    
05009307 su 05/07 16:00 su 05/07 MTV 4a (ZONE ORANGE AREA2) B9 Grp A VPS-j 1924 5 - 1 SJK (-12) musta    
Visitvasa Käyttöauto Wasatrade Lähitapiola - Lokaltapiola JNT Vasa stad Pelican Rouge Smile-henkilöstöpalvelut Wasaline Sia Glass Hartwall Fazer Vaasan Erotuomarikerho Vaasan Sähkö - Vasa elektriska Tropiclandia Multitronic Halmesmäki Yrkesakademin