Siste resultat

Wasa Footballcup 2022 begynner
Slutt
8/7
9/7
10/7

Finals

Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
10005304 søn. 10/07 13:00 søn. 10/07 MTV 10 B10 1-16 Finale FP-academy 8 - 0 GBK 1    
10005305 søn. 10/07 14:00 søn. 10/07 MTV 10 B11 1-16 Finale Gröndals IK 2 - 0 LeKi-futis    
10005908 søn. 10/07 14:30 søn. 10/07 MTV 9a B12 1-16 Finale Sepsi-78 Sininen 3 - 1 FP-academy    
10005306 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 10 B13 1-8 Finale VPS-j Valkoinen 2 - 1 P FC Rauma    
10008103 søn. 10/07 11:30 søn. 10/07 Kaarlen kenttä B14 Playoff A Finale Limbazi sports school 0 - 2 WFA 1    
10008105 søn. 10/07 13:30 søn. 10/07 Kaarlen kenttä B15 1-2 Finale Valmiera FC 2 - 1 FK AUDA    
10005302 søn. 10/07 11:00 søn. 10/07 MTV 10 G10 1-4 Finale SJK-J Kulta 0 - 3 FC Nokia Sininen    
10005300 søn. 10/07 09:00 søn. 10/07 MTV 10 G11 1-2 Finale KSF Flickor 2011-2012 2 - 1 P Karhu-Futis    
10005301 søn. 10/07 10:00 søn. 10/07 MTV 10 G12 1-8 Finale Salon Palloilijat 3 - 2 Fc Sport Vaasa 3    
10005303 søn. 10/07 12:00 søn. 10/07 MTV 10 G13 1-4 Finale Tuusulan pa...PS/KP-75 YJ 3 - 1 SIF F09 yj    
10008104 søn. 10/07 12:30 søn. 10/07 Kaarlen kenttä G14 1-4 Finale FC Nokia sininen 0 - 1 FC Sport Vaasa    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public
Se dommer
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
10008509 søn. 10/07 16:30 søn. 10/07 Nya Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 2 B12 9-16 11-12 Valmiera FC 0 - 0 W Limbazi sports school    
10009111 søn. 10/07 16:20 søn. 10/07 Lilla Ehnvallen A B8 Plj A VPS-j Keltainen 2 - 2 VIFK GUL    
10009211 søn. 10/07 16:20 søn. 10/07 Lilla Ehnvallen B B8 Plj A Malax IF Gul 2 - 6 Solf IK    
10009311 søn. 10/07 16:20 søn. 10/07 MTV 4a B9 Plj C VPS-j Valkoinen 5 - 4 SJK-j Musta    
10010411 søn. 10/07 16:20 søn. 10/07 MTV 7 a B8 Plj A VPS-j Mustavalkoinen 5 - 5 VIFK VIT    
10010511 søn. 10/07 16:20 søn. 10/07 MTV 7 b B8 Plj B VPS-j Valkoinen 8 - 0 FC KOMU P14-15    
10007409 søn. 10/07 16:00 søn. 10/07 Fennia Arena 1 B13 21-24 21-22 Limbazi sports school 0 - 3 W AKisa    
10007509 søn. 10/07 16:00 søn. 10/07 Fennia Arena 2 B13 21-24 23-24 Tegs SK Fotboll 1 2 - 1 IIF fotboll rf    
10000410 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 Vöyrinkaupunki 1 B9 Plj C VIFK Blåvitt 1 - 3 I-JBK Röd    
10000510 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 Vöyrinkaupunki 2 B9 Plj E VPS-j Raita 4 - 1 FC KOMU Keltainen    
10006209 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 MTV 11 G13 9-12 9-10 VIFK 1 - 0 Pöka    
10006309 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 MTV 12 B12 1-16 Bronsekamp VPS-j Musta 0 - 3 PIF    
10008408 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 Nya Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 1 B12 25:30 Kotkat 1 - 1 Solf IK Team Söderfjärden    
10008508 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 Nya Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 2 B12 25:30 OLS keltainen 0 - 1 NIK    
10009110 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 Lilla Ehnvallen A G9 Plj B BK-48 2 0 - 7 FC Sport Vaasa Leijonat    
10009210 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 Lilla Ehnvallen B G9 Plj B FC Sport Vaasa Tiikerit 4 - 1 SIF F13    
10009310 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 MTV 4a B8 Plj C VPS-j Raita 7 - 0 Norrvalla FF    
10009410 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 MTV 4b B8 Plj C Laihian Luja Valkoinen 4 - 1 I-JBK Blåa    
10010410 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 MTV 7 a B8 Plj C VPS-j 1924 3 - 4 SIF    
10010510 søn. 10/07 15:40 søn. 10/07 MTV 7 b B9 Plj D SJK-j Punainen 8 - 6 Palosaaren Urheiluseura    
10007408 søn. 10/07 15:10 søn. 10/07 Fennia Arena 1 B13 17-24 17-18 Närpes Kraft 0 - 1 I-JBK Vit    
10007508 søn. 10/07 15:10 søn. 10/07 Fennia Arena 2 B13 17-24 19-20 FC Honka Musta K 2 - 1 Tegs SK Fotboll 2    
10000307 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 Nya Ehnvallen Gerby-Västervik 5v5 B6 Plj A FC KOMU 4 - 3 VIFK Blå    
10000409 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 Vöyrinkaupunki 1 B9 Plj A I-JBK Gul 4 - 3 Norrvalla FF    
10000509 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 Vöyrinkaupunki 2 B9 Plj B VPS-j Musta 5 - 4 VIFK Blå    
10003505 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 Silmukkatie 2 G14 12:14 FC Loviisa 1 - 4 Salon Palloilijat    
10006408 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 13 B7 Plj A VPS-j Musta 4 - 2 Sundom If 2    
10006508 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 14 B7 Plj A I-JBK 1 3 - 3 Sundom If 1    
10006608 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 15 B7 Plj A I-JBK 2 1 - 1 VPS-j Valkoinen    
10009109 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 Lilla Ehnvallen A B8 Plj B BK-48 0 - 5 I-JBK Vita    
10009209 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 Lilla Ehnvallen B G9 Plj B SJK-j Kulta 3 - 2 Malax IF    
10009309 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 4a B9 Plj B SJK-j Valkoinen 4 - 4 FF Jaro Stubben    
10009409 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 4b B8 Plj B VIFK BLÅ 7 - 2 VPS-j Musta    
10010409 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 7 a B9 Plj E BK-48 1 2 - 4 Laihian Luja Musta    
10010509 søn. 10/07 15:00 søn. 10/07 MTV 7 b B9 Plj E VIFK Guld 1 - 2 SJK-j Oranssi    
10006208 søn. 10/07 14:50 søn. 10/07 MTV 11 G12 9-16 11-12 Solf IK F-10 0 - 1 P FC Kuffen    
10006308 søn. 10/07 14:50 søn. 10/07 MTV 12 G13 17:19 Tuusulan pa...S/KP-75 YJ2 1 - 2 FC Sport-j punainen    
10008207 søn. 10/07 14:50 søn. 10/07 Sorsantie B12 21-24 23-24 Sepsi-78 Valkoinen 2 - 0 FC KOMU    
10008407 søn. 10/07 14:50 søn. 10/07 Nya Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 1 B12 13-16 13-14 KAUHAJOEN KARHU 1 - 7 Vasa IFK Guld    
10008507 søn. 10/07 14:50 søn. 10/07 Nya Ehnvallen Gerby-Västervik konstgräs 2 B12 13-16 15-16 OsPa valkoinen 2 - 3 FC Kuffen    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public