Boys 13


1-8

Games - 1-8

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
09007407 Sat 09/07 16:40 Sat 09/07 Fennia Arena 1 1/4 Final VPS-j Valkoinen 2 - 0 Malax IF MIF P09    
09007507 Sat 09/07 16:40 Sat 09/07 Fennia Arena 2 1/4 Final VPS-j Raita 1 - 2 P VPS-j 1924    
09007408 Sat 09/07 17:30 Sat 09/07 Fennia Arena 1 1/4 Final FC Rauma 2 - 0 Solf IK Team Söderfjärden    
09007508 Sat 09/07 17:30 Sat 09/07 Fennia Arena 2 1/4 Final LeKi-futis / YIlves YJ 2 - 1 P FC Honka Musta    
10008601 Sun 10/07 09:50 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 1 Semi final VPS-j Valkoinen 2 - 1 VPS-j 1924    
10008701 Sun 10/07 09:50 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 2 Semi final FC Rauma 1 - 0 LeKi-futis / YIlves YJ    
10007507 Sun 10/07 14:20 Sun 10/07 Fennia Arena 2 Bronze match VPS-j 1924 1 - 0 P LeKi-futis / YIlves YJ    
10005306 Sun 10/07 15:00 Sun 10/07 MTV 10 Final VPS-j Valkoinen 2 - 1 P FC Rauma    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

5-8

Games - 5-8

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
10008602 Sun 10/07 10:40 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 1 5-8 Malax IF MIF P09 1 - 4 FC Honka Musta    
10008702 Sun 10/07 10:40 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 2 5-8 VPS-j Raita 4 - 1 Solf IK Team Söderfjärden    
10008606 Sun 10/07 14:00 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 1 5-6 FC Honka Musta 4 - 5 VPS-j Raita    
10008706 Sun 10/07 14:00 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 2 7-8 Malax IF MIF P09 0 - 1 P Solf IK Team Söderfjärden    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

9-16

Games - 9-16

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
09008608 Sat 09/07 16:30 Sat 09/07 Variska Tekonurmi 1 9-16 BK-48 2 - 1 EIF Grön    
09008709 Sat 09/07 16:30 Sat 09/07 Variska Tekonurmi 2 9-16 Laitilan Jyske 1 - 9 FK AUDA    
09008609 Sat 09/07 17:20 Sat 09/07 Variska Tekonurmi 1 9-16 VPS-j Musta 2 - 1 PIF    
09008710 Sat 09/07 17:20 Sat 09/07 Variska Tekonurmi 2 9-16 FS Metta/Skanste 0 - 1 EIF Vit    
10008603 Sun 10/07 11:30 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 1 9-12 BK-48 1 - 4 FK AUDA    
10008703 Sun 10/07 11:30 Sun 10/07 Variska Tekonurmi 2 9-12 VPS-j Musta 1 - 2 EIF Vit    
10007406 Sun 10/07 13:30 Sun 10/07 Fennia Arena 1 9-10 FK AUDA 0 - 1 EIF Vit    
10007506 Sun 10/07 13:30 Sun 10/07 Fennia Arena 2 11-12 BK-48 1 - 0 VPS-j Musta    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

13-16

Games - 13-16

Show referees
  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team    
10003602 Sun 10/07 10:40 Sun 10/07 Silmukkatie 1 13-16 Laitilan Jyske 0 - 4 PIF    
10005003 Sun 10/07 11:00 Sun 10/07 MTV 5 13-16 EIF Grön 2 - 7 FS Metta/Skanste    
10003707 Sun 10/07 13:40 Sun 10/07 MTV 1 13-14 FS Metta/Skanste 0 - 1 PIF    
10003807 Sun 10/07 13:40 Sun 10/07 MTV 2 15-16 EIF Grön 3 - 2 Laitilan Jyske    
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public

View all the games in a table