List of registered teams

Club Team name Category
BK-48 Boys 7
BK-48 Blå Boys 8
BK-48 Gul Boys 8
BK-48 Boys 9
BK-48 blå Boys 12
BK-48 gul Boys 12
BK-48 gul Girls 7
BK-48 blå Girls 7
BK-48 Blå Girls 8
BK-48 Gul Girls 8
BK-48 BK-Gul Girls 9
BK-48 BK-Blå Girls 9
BK-48 Girls 10
BK-48 Girls 12
BK-48 BK-Hoppet-Sif Girls 13
FC KIISTO Boys 11
FC KOMU Boys 7
FC KOMU Boys 8
FC KOMU svart Boys 10
FC KOMU gul Boys 10
FC KOMU Girls 13
FC Kuffen Blå Boys 9
FC Kuffen Vit Boys 9
FC Kuffen Girls 8
FC Kuffen F10-11 Girls 10
FC Kuffen Girls 11
FC Sport-j valkoinen Girls 7
FC Sport-j punainen Girls 7
FC Sport-j VALKOINEN Girls 8
FC Sport-j PUNAINEN Girls 8
FC Sport-j Girls 9
FC Sport-j Girls 10
FC Sport-j punainen Girls 11
FC Sport-j valkoinen Girls 11
FC Sport-j T10 Girls 11
FC Sport-j Valkoinen Girls 12
FC Sport-j Punainen Girls 12
FC Sport-j valk. Girls 13
FC Sport-j pun. Girls 13
FF Jaro blå Boys 11
FF Jaro röd Boys 11
FF Jaro vit Boys 11
FF Jaro Vit Boys 12
FF Jaro Röd Boys 12
I-JBK Vit Boys 7
I-JBK Blå Boys 7
I-JBK BLÅ Boys 8
I-JBK VIT Boys 8
I-JBK Boys 9
I-JBK P09 Vit Boys 11
I-JBK P09 Blå Boys 11
I-JBK Boys 12
I-JBK Girls 8
I-JBK Girls 10
I-JBK Girls 11
I-JBK Girls 12
IK Myran Boys 7
IK Myran Boys 12
Ilmajoen Kisailijat IK Boys 9
Ilmajoen kisailijat IK Boys 10
Ilmajoen kisailijat IK Boys 10
Lapuan Virkiä 09 Boys 11
LBK Boys 12
Malax IF Girls 9
Malax IF MIF F10 Girls 10
NIK Boys 11
Norrvalla FF Boys 9
Norrvalla FF Boys 10
Norrvalla FF F10/11 Girls 10
Norrvalla FF Girls 11
Norrvalla FF NFFGul Girls 13
Norrvalla FF NFFBlå Girls 13
Närpes Kraft Boys 11
PeFF Girls 12
SeMi Valkoinen Girls 9
SeMi Sininen Girls 9
SeMi Girls 11
Sepsi-78 Sininen Boys 10
SIF (2008) Boys 12
SJK Boys 8
SJK valkoinen Boys 8
SJK oranssi Boys 8
SJK (-12) kulta Boys 9
SJK valkoinen Boys 9
SJK (-12) musta Boys 9
SJK valkoinen Boys 10
SJK 2011 kulta Boys 10
SJK kulta Boys 10
SJK musta Boys 10
SJK 2011 musta Boys 10
SJK Boys 11
SJK-j musta Boys 7
SJK-j valkoinen Boys 7
SJK-j kulta Boys 7
SJK-j oranssi Boys 7
Solf IK Boys 8
Solf IK Boys 10
Solf IK Boys 11
Solf IK Girls 12
Solf IK WFA/ yj Girls 13
Sporting Kristina Boys 10
Sundom IF Girls 10
Sundom IF F08/09 Girls 12
VIFK Vit Boys 7
VIFK Blå Boys 7
VIFK Blue Boys 8
VIFK Black Boys 8
VIFK White Boys 8
VIFK -SVART Boys 9
VIFK -BLÅ Boys 9
VIFK Blå Boys 10
VIFK Vit Boys 10
VIFK Svart Boys 10
VIFK P09 Boys 11
VIFK Blue Boys 12
VIFK White Boys 12
VIFK Girls 7
VIFK Girls 8
VIFK F/T10 Girls 10
VIFK Girls 11
VIFK Girls 13
VPS Raita Boys 12
VPS Musta Boys 12
VPS-j Boys 7
VPS-j Boys 7
VPS-j Boys 7
VPS-j Boys 7
VPS-j Boys 8
VPS-j Boys 8
VPS-j Boys 8
VPS-j Boys 8
VPS-j Raita Boys 9
VPS-j 1924 Boys 9
VPS-j Valkoinen Boys 9
VPS-j Musta Boys 9
VPS-j Musta Boys 10
VPS-j Valkoinen Boys 10
VPS-j Raita Boys 10
VPS-j Valkoinen Boys 11
VPS-j Musta Boys 11
VPS-j Raita Boys 11
VPS-j Girls 8
VPS-j Girls 9
VPS-j Girls 10
VPS-j Girls 12
VPS-j Girls 13
Visitvasa Käyttöauto Wasatrade Lähitapiola - Lokaltapiola JNT Vasa stad Pelican Rouge Smile-henkilöstöpalvelut Wasaline Sia Glass Hartwall Fazer Vaasan Erotuomarikerho Vaasan Sähkö - Vasa elektriska Tropiclandia Multitronic Halmesmäki Yrkesakademin